17 березня 2012

Луцьк - власник першого місця в номінації "Замки, фортеці, палаци"


"Луцький Верхній замок очолив список "7чудес України" в категорії "замки, фортеці, палаци"" ... і все таке.


"Це трапилось 9 квітня не далекого 2012 року ... " Замок ... лицарі ... гобелени ... привиди ... мальовнича будівля яку видно з величезної-величезної відстані. Видно, чому ж не видно, тільки ось проблемка маленька - ти відійдеш від замку на 100 метрів, і вже якась жила будівля буде його закривати і добре, якщо лише одна ... я просто не розумію, за що перше місце?! Якщо це найгарніший замок-фортеця-палац в Україні, то справи з туристичними точками нашої країни набагато гірші ніж такове воно є. Зрештою місто гарне, воно варте, щоб туди з'їздити, поблукати вуличками, але обурення не спадає ... вирішувати не мені, все ж таки було відкрите голосування в межах країни. Люди (?) обрали, тепер нехай з цим і живуть. В кожного свій власний рейтинг :]
1. Місто зустрічало своїм величезним і вже по весняному теплим сонцем.
2. Кафедральний собор святої трійці (1752 р.)
3. Скульптури по вул. Лесі Українки
4. Ось і сам Луцький замок
5.
6. Кірха
7. Кафедральний костел святих Петра і Павла
8. Музей дзвонів
9.
10. Музей книги - взагалі бомбезне місце. Величезні старі толмути...просто в захваті. Найстаріша книжка в збірці музею була датована 1644 р.
11.
12. А взагалі замок дуже маленький
13.
14. Величезні шахи також дуже забавна річ:)
15. Ще раз Кірха, але вже ввечері

Немає коментарів:

Опублікувати коментар

Про автора блогу


Вітаю на сторінках мого блогу!

Мене звати Андрій [Seencleyr] і основні мої хобі це фотографія та туризм (це і самостійні подорожі і гірський туризм і альпінізм).

З того, що вважаю досягненням серед своїх подорожей: у 19му році ми з другом вирушили у самостійну подорож Патагонією; також успішно пройшов гірський похід 3ї категорії зі сходженням на Казбек 5033м.

Зараз я в основному фотографую в жанрі тревел-фотографії та пейзаж. Також дуже подобається в поїздках використовувати дрон, а інколи відвожу душу і фотографую на плівку. Входив в топ фотографів міжнародного конкурсу 35awards, друкувався в National Geographic Ukraine

Для зручності навігації в усьому матеріалі рекомендую цю сторінку.

Сподобались мої роботи і хочеш підтримати, тоді тобі сюди.

Довільно обрані

Хочеш такі ж футболки?