11 жовтня 2014

HandMade: "Як козаки..."

Історія починалась трагічно - один з четвірки бокалів був розбитий. не дійшовши до дому. То й так вони й стояли більше ніж пів року, очікуючи на вільний час і якусь ідею. І от не встиг я домовитись з Сіржиком, скоротати вечір за одненькою партією гри, як хтось зайшов в уяву як у власну кімнату і увімкнув світло. В той самий вечір на столі стояв викарбуваний Око, залишалась черга ще двох козаків.
2014-10-11 8913
*Око*
2014-10-11 8951
*Грай*
2014-10-11 8953
*Тур*

Немає коментарів:

Дописати коментар

Про мене


МАНДРІВНИК + ФОТОГРАФ = ТРЕВЕЛ-ФОТОГРАФ

Все почалось з того, що в дитинстві я малював, потім пощастило і в моїх долонях опинилась цифрова мильнічка. Все, що бачилось, тут же опинялось на матриці фотоапарата. З часом це переросло в найголовніше хоббі, яке в парі з іншим захопленням через час породило тревел-фотографа. Тож зараз фотографії оформлюю в короткі замальовки, по походам пишу фото-звіти з короткою технічною інформацією.
До сих пір мені подобається фотографувати у багатьох жанрах, але для себе серед них виділяю наступні: подорожі, тварини, архітектура та портети. З останнього поповнення у сфері використання фотоапарата - почав практикувати монтаж кліпів по подорожам.

Найновіші

Рандомні