14 жовтня 2015

[ М Δ Й С Т Е Р Н Я # 1 1 3 ] :: Реанімація кружки

Так трапляється, що речі, які тобі подобаються інколи псуються. Але з туристичними кружками в мене якось зразу не пішло як тільки я поміняв термокружку на більш легкий варіант. Ось і нова кружка залишилась без ручки в останніх Карпатах. Але це, на відміну від протікання, можна виправити:

В мене була ось така кружка зі складними ручками:
Тепер же ж вона обзавелась шкіряних кожухом, який тепер замінює ті самі складні ручки. Тобто її так само зручно класти в наплічник:

*****

А ось і піонер моїх походів:

Немає коментарів:

Дописати коментар

Про мене


МАНДРІВНИК + ФОТОГРАФ = ТРЕВЕЛ-ФОТОГРАФ

Все почалось з того, що в дитинстві я малював, потім пощастило і в моїх долонях опинилась цифрова мильнічка. Все, що бачилось, тут же опинялось на матриці фотоапарата. З часом це переросло в найголовніше хоббі, яке в парі з іншим захопленням через час породило тревел-фотографа. Тож зараз фотографії оформлюю в короткі замальовки, по походам пишу фото-звіти з короткою технічною інформацією.
До сих пір мені подобається фотографувати у багатьох жанрах, але для себе серед них виділяю наступні: подорожі, тварини, архітектура та портети. З останнього поповнення у сфері використання фотоапарата - почав практикувати монтаж кліпів по подорожам.

Найновіші

Рандомні