14 жовтня 2015

[ М Δ Й С Т Е Р Н Я # 1 1 3 ] :: Реанімація кружки

Так трапляється, що речі, які тобі подобаються інколи псуються. Але з туристичними кружками в мене якось зразу не пішло як тільки я поміняв термокружку на більш легкий варіант. Ось і нова кружка залишилась без ручки в останніх Карпатах. Але це, на відміну від протікання, можна виправити:

В мене була ось така кружка зі складними ручками:
Тепер же ж вона обзавелась шкіряних кожухом, який тепер замінює ті самі складні ручки. Тобто її так само зручно класти в наплічник:

*****

А ось і піонер моїх походів:

Немає коментарів:

Опублікувати коментар

Про автора блогу


Вітаю на сторінках мого блогу!

Мене звати Андрій [Seencleyr] і основні мої хобі це фотографія та туризм (це і самостійні подорожі і гірський туризм і альпінізм).

З того, що вважаю досягненням серед своїх подорожей: у 19му році ми з другом вирушили у самостійну подорож Патагонією; також успішно пройшов гірський похід 3ї категорії зі сходженням на Казбек 5033м.

Зараз я в основному фотографую в жанрі тревел-фотографії та пейзаж. Також дуже подобається в поїздках використовувати дрон, а інколи відвожу душу і фотографую на плівку. Входив в топ фотографів міжнародного конкурсу 35awards, друкувався в National Geographic Ukraine

Для зручності навігації в усьому матеріалі рекомендую цю сторінку.

Сподобались мої роботи і хочеш підтримати, тоді тобі сюди.

Довільно обрані

Хочеш такі ж футболки?