24 листопада 2016

One Shot: Будапешт


А чи часто у вас так буває, що перше - найкраще?
Так склалось, що інколи Будапешт це зручний кочівний пункт (а все через дешевий переліт WizzAir'а), тому у своїй останній мандрівці в мене було трішки часу до автобуса який повіз мене далі. Але цього часу було достатньо щоб зробити фото яке мені найбільше подобається з усієї подорожі.
Перше на картці пам'яті і перше в моєму власному рейтингу. Жартома думав, що після того можна і не діставати фотоапарат. Та то тільки жарти, інші фото ще чекають обробку, а це, майже не тронуте, вже гріє душу.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Про мене


МАНДРІВНИК + ФОТОГРАФ = ТРЕВЕЛ-ФОТОГРАФ

Все почалось з того, що в дитинстві я малював, потім пощастило і в моїх долонях опинилась цифрова мильнічка. Все, що бачилось, тут же опинялось на матриці фотоапарата. З часом це переросло в найголовніше хоббі, яке в парі з іншим захопленням через час породило тревел-фотографа. Тож зараз фотографії оформлюю в короткі замальовки, по походам пишу фото-звіти з короткою технічною інформацією.
До сих пір мені подобається фотографувати у багатьох жанрах, але для себе серед них виділяю наступні: подорожі, тварини, архітектура та портети. З останнього поповнення у сфері використання фотоапарата - почав практикувати монтаж кліпів по подорожам.

Найновіші

Рандомні