24 листопада 2016

One Shot: Будапешт


А чи часто у вас так буває, що перше - найкраще?
Так склалось, що інколи Будапешт це зручний кочівний пункт (а все через дешевий переліт WizzAir'а), тому у своїй останній мандрівці в мене було трішки часу до автобуса який повіз мене далі. Але цього часу було достатньо щоб зробити фото яке мені найбільше подобається з усієї подорожі.
Перше на картці пам'яті і перше в моєму власному рейтингу. Жартома думав, що після того можна і не діставати фотоапарат. Та то тільки жарти, інші фото ще чекають обробку, а це, майже не тронуте, вже гріє душу.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Про автора блогу


Вітаю на сторінках мого блогу!

Мене звати Андрій [Seencleyr] і основні мої хобі це фотографія та туризм (це і самостійні подорожі і гірський туризм і альпінізм).

З того, що вважаю досягненням серед своїх подорожей: у 19му році ми з другом вирушили у самостійну подорож Патагонією; також успішно пройшов гірський похід 3ї категорії зі сходженням на Казбек 5033м.

Зараз я в основному фотографую в жанрі тревел-фотографії та пейзаж. Також дуже подобається в поїздках використовувати дрон, а інколи відвожу душу і фотографую на плівку. Входив в топ фотографів міжнародного конкурсу 35awards, друкувався в National Geographic Ukraine

Для зручності навігації в усьому матеріалі рекомендую цю сторінку.

Сподобались мої роботи і хочеш підтримати, тоді тобі сюди.

Довільно обрані

Хочеш такі ж футболки?