27 червня 2017

Тосканські містечка: Montefioralle

Монтефьоралле було першим місцем на карті пілся Флоренції. Невелике, безлюдне воно було як бальзам на душу після гомінливого міста.
Поки я "блукав" єдиною вуличкою, повз мене пробігло пару груп туристів. Ніхто тут особливо не затримується (хіба що для дегустації вина), поспішаючи далі. З одного боку тут нема чого дивитись, з іншого - тут дуже приємно проводити час.
1. Основна вулиця:

2. Відгалудження від основної вулиці:
Саме містечко являє собою вулиця по обидва боки якої стоять будинки і невеликої кількість відгалуджень, все це оперезує тупікова дорога з одного боку і вузька одностороння дорога зі світлофором для регулювання напряму руху, з іншого. А навколо виноградники і зелень.
3. Вид зверху:
Монтефьоралле було зведено всередині захисних мурів однойменного замку, що існував ще в XI сторіччі.
4. 
Якщо відійти з головної вулиці, то в деяких закапелках можна потрапити ледь не в ботанічний сад.
5. Зелений закапелок:
Основна ж вулиця хоч і прикрашена зеленню, але дуже поступає в цьому закапелкам. Можливо через те, що тут якось примудрюються їздити на легкових машинах.
6.
7. Montefioralle:
8. Різнокаліберність будинків:

Немає коментарів:

Дописати коментар

Про мене


МАНДРІВНИК + ФОТОГРАФ = ТРЕВЕЛ-ФОТОГРАФ

Все почалось з того, що в дитинстві я малював, потім пощастило і в моїх долонях опинилась цифрова мильнічка. Все, що бачилось, тут же опинялось на матриці фотоапарата. З часом це переросло в найголовніше хоббі, яке в парі з іншим захопленням через час породило тревел-фотографа. Тож зараз фотографії оформлюю в короткі замальовки, по походам пишу фото-звіти з короткою технічною інформацією.
До сих пір мені подобається фотографувати у багатьох жанрах, але для себе серед них виділяю наступні: подорожі, тварини, архітектура та портети. З останнього поповнення у сфері використання фотоапарата - почав практикувати монтаж кліпів по подорожам.

Найновіші

Рандомні