27 червня 2017

Тосканські містечка: Montefioralle

Монтефьоралле було першим місцем на карті пілся Флоренції. Невелике, безлюдне воно було як бальзам на душу після гомінливого міста.
Поки я "блукав" єдиною вуличкою, повз мене пробігло пару груп туристів. Ніхто тут особливо не затримується (хіба що для дегустації вина), поспішаючи далі. З одного боку тут нема чого дивитись, з іншого - тут дуже приємно проводити час.
1. Основна вулиця:

2. Відгалудження від основної вулиці:
Саме містечко являє собою вулиця по обидва боки якої стоять будинки і невеликої кількість відгалуджень, все це оперезує тупікова дорога з одного боку і вузька одностороння дорога зі світлофором для регулювання напряму руху, з іншого. А навколо виноградники і зелень.
3. Вид зверху:
Монтефьоралле було зведено всередині захисних мурів однойменного замку, що існував ще в XI сторіччі.
4. 
Якщо відійти з головної вулиці, то в деяких закапелках можна потрапити ледь не в ботанічний сад.
5. Зелений закапелок:
Основна ж вулиця хоч і прикрашена зеленню, але дуже поступає в цьому закапелкам. Можливо через те, що тут якось примудрюються їздити на легкових машинах.
6.
7. Montefioralle:
8. Різнокаліберність будинків:

Немає коментарів:

Дописати коментар

Про автора блогу


Вітаю на сторінках мого блогу!

Мене звати Андрій [Seencleyr] і основні мої хобі це фотографія та туризм (це і самостійні подорожі і гірський туризм і альпінізм).

З того, що вважаю досягненням серед своїх подорожей: у 19му році ми з другом вирушили у самостійну подорож Патагонією; також успішно пройшов гірський похід 3ї категорії зі сходженням на Казбек 5033м.

Зараз я в основному фотографую в жанрі тревел-фотографії та пейзаж. Також дуже подобається в поїздках використовувати дрон, а інколи відвожу душу і фотографую на плівку. Входив в топ фотографів міжнародного конкурсу 35awards, друкувався в National Geographic Ukraine

Для зручності навігації в усьому матеріалі рекомендую цю сторінку.

Сподобались мої роботи і хочеш підтримати, тоді тобі сюди.

Довільно обрані

Хочеш такі ж футболки?