11 липня 2017

Бджолоїдки - літаючі промені райдуги

Пару тижнів тому нарешті пощастило спостерігати бджолоїдок, коли потрібний об'єктив знаходиться не через пів країни від мене.
1. 
Бджолоїдка звичайна  птах родини бджолоїдкових, має дуже яскраве і характерне забарвлення. Маса тіла близько 60 г, довжина тіла 27-29 см, розмах крил 44-49 см. В Україні гніздиться на всій території, за винятком гір.
2. Турбо-режим:
Коли ми прийшли на місце, де гніздяться птахи, то прямісінько над їхніми домівками (а гніздяться вони як і ластівка берегова  в нірках) стояли люди. Тому птахи досить довго літали досить далеко і тільки під кінець, підлетіли ближче.
3.
Бджолоїдки звичайні живляться різноманітними комахами, яких ловлять на льоту. Їхньою основною здобиччю є різноманітні перетинчастокрилі  бджоли, оси, джмелі, а також літаючі жуки, бабки, цикади тощо. Комах ловить кінчиком дзьоба, щоб уникнути жала. Після цього роздавлює комаху об гілку або вбиває кількома ударами. Неперетравлені рештки, зокрема хітину, бджолоїдка згодом відригує у вигляді невеликих грудочок  погадок.

4.
5.
6.
7. Здебільшого птахи літали вище, але було пару моментів, коли вони розвернулись спинами, вони в них взагалі неймовірні:
8. Бонусний хижак з вечерею:

Немає коментарів:

Опублікувати коментар

Про автора блогу


Вітаю на сторінках мого блогу!

Мене звати Андрій [Seencleyr] і основні мої хобі це фотографія та туризм (це і самостійні подорожі і гірський туризм і альпінізм).

З того, що вважаю досягненням серед своїх подорожей: у 19му році ми з другом вирушили у самостійну подорож Патагонією; також успішно пройшов гірський похід 3ї категорії зі сходженням на Казбек 5033м.

Зараз я в основному фотографую в жанрі тревел-фотографії та пейзаж. Також дуже подобається в поїздках використовувати дрон, а інколи відвожу душу і фотографую на плівку. Входив в топ фотографів міжнародного конкурсу 35awards, друкувався в National Geographic Ukraine

Для зручності навігації в усьому матеріалі рекомендую цю сторінку.

Сподобались мої роботи і хочеш підтримати, тоді тобі сюди.

Довільно обрані

Хочеш такі ж футболки?