11 липня 2017

Бджолоїдки - літаючі промені райдуги

Пару тижнів тому нарешті пощастило спостерігати бджолоїдок, коли потрібний об'єктив знаходиться не через пів країни від мене.
1. 
Бджолоїдка звичайна  птах родини бджолоїдкових, має дуже яскраве і характерне забарвлення. Маса тіла близько 60 г, довжина тіла 27-29 см, розмах крил 44-49 см. В Україні гніздиться на всій території, за винятком гір.
2. Турбо-режим:
Коли ми прийшли на місце, де гніздяться птахи, то прямісінько над їхніми домівками (а гніздяться вони як і ластівка берегова  в нірках) стояли люди. Тому птахи досить довго літали досить далеко і тільки під кінець, підлетіли ближче.
3.
Бджолоїдки звичайні живляться різноманітними комахами, яких ловлять на льоту. Їхньою основною здобиччю є різноманітні перетинчастокрилі  бджоли, оси, джмелі, а також літаючі жуки, бабки, цикади тощо. Комах ловить кінчиком дзьоба, щоб уникнути жала. Після цього роздавлює комаху об гілку або вбиває кількома ударами. Неперетравлені рештки, зокрема хітину, бджолоїдка згодом відригує у вигляді невеликих грудочок  погадок.

4.
5.
6.
7. Здебільшого птахи літали вище, але було пару моментів, коли вони розвернулись спинами, вони в них взагалі неймовірні:
8. Бонусний хижак з вечерею:

Немає коментарів:

Дописати коментар

Про мене


МАНДРІВНИК + ФОТОГРАФ = ТРЕВЕЛ-ФОТОГРАФ

Все почалось з того, що в дитинстві я малював, потім пощастило і в моїх долонях опинилась цифрова мильнічка. Все, що бачилось, тут же опинялось на матриці фотоапарата. З часом це переросло в найголовніше хоббі, яке в парі з іншим захопленням через час породило тревел-фотографа. Тож зараз фотографії оформлюю в короткі замальовки, по походам пишу фото-звіти з короткою технічною інформацією.
До сих пір мені подобається фотографувати у багатьох жанрах, але для себе серед них виділяю наступні: подорожі, тварини, архітектура та портети. З останнього поповнення у сфері використання фотоапарата - почав практикувати монтаж кліпів по подорожам.

Найновіші

Рандомні