29 грудня 2017

Новини #1: власне перші новини, нова сторінка "Жанри", оновлена галерея тегів, пошук і галерея


1. Власне перші новини

Вирішив для історії нотувати зміни по сайту і блогу. Отже, перший випуск містить собі, що було пророблено в грудні.

2. Нова сторінка "Жанри"

Так як інформація в блозі трішки різноманітна тут і походи, тут і поїздки, то природа, то архітектура, то вирішив створити сторінку яка б допомагала з навігацією, містила якісь ключові розповіді та рекомендації. Так і появилась сторінка "Жанри", яка виглядає ось так:

3. Оновлена карта тегів

По карті поки ще нема нової версії, тож поки працюю з поточною версією.
Додав нові значки, нові місця (вирішив, що зручніше все-таки додавати вершини та інші визначні місця прямо на карті). Вирішив, що не завадять теги для морів:

4. Пошук по блогу

Додав зручний пошук по блогу, тепер можна оперувати не лише тегами, а і наприклад просто написати будь який запит, наприклад "льодовик Лаардаад". Панелька знаходиться справа:

5. Галерея в самому пості

Додалась зручна штука - коли в пості відкриваєш фотографію, то відкривається галерея з усіх фотографій в цьому пості, виглядає це ось так виглядає:

Немає коментарів:

Дописати коментар

Про автора блогу


Вітаю на сторінках мого блогу!

Мене звати Андрій [Seencleyr] і основні мої хобі це фотографія та туризм (це і самостійні подорожі і гірський туризм і альпінізм).

З того, що вважаю досягненням серед своїх подорожей: у 19му році ми з другом вирушили у самостійну подорож Патагонією; також успішно пройшов гірський похід 3ї категорії зі сходженням на Казбек 5033м.

Зараз я в основному фотографую в жанрі тревел-фотографії та пейзаж. Також дуже подобається в поїздках використовувати дрон, а інколи відвожу душу і фотографую на плівку. Входив в топ фотографів міжнародного конкурсу 35awards, друкувався в National Geographic Ukraine

Для зручності навігації в усьому матеріалі рекомендую цю сторінку.

Сподобались мої роботи і хочеш підтримати, тоді тобі сюди.

Довільно обрані

Хочеш такі ж футболки?