29 грудня 2017

Новини #1: власне перші новини, нова сторінка "Жанри", оновлена галерея тегів, пошук і галерея


1. Власне перші новини

Вирішив для історії нотувати зміни по сайту і блогу. Отже, перший випуск містить собі, що було пророблено в грудні.

2. Нова сторінка "Жанри"

Так як інформація в блозі трішки різноманітна тут і походи, тут і поїздки, то природа, то архітектура, то вирішив створити сторінку яка б допомагала з навігацією, містила якісь ключові розповіді та рекомендації. Так і появилась сторінка "Жанри", яка виглядає ось так:

3. Оновлена карта тегів

По карті поки ще нема нової версії, тож поки працюю з поточною версією.
Додав нові значки, нові місця (вирішив, що зручніше все-таки додавати вершини та інші визначні місця прямо на карті). Вирішив, що не завадять теги для морів:

4. Пошук по блогу

Додав зручний пошук по блогу, тепер можна оперувати не лише тегами, а і наприклад просто написати будь який запит, наприклад "льодовик Лаардаад". Панелька знаходиться справа:

5. Галерея в самому пості

Додалась зручна штука - коли в пості відкриваєш фотографію, то відкривається галерея з усіх фотографій в цьому пості, виглядає це ось так виглядає:

Немає коментарів:

Дописати коментар

Про мене


МАНДРІВНИК + ФОТОГРАФ = ТРЕВЕЛ-ФОТОГРАФ

Все почалось з того, що в дитинстві я малював, потім пощастило і в моїх долонях опинилась цифрова мильнічка. Все, що бачилось, тут же опинялось на матриці фотоапарата. З часом це переросло в найголовніше хоббі, яке в парі з іншим захопленням через час породило тревел-фотографа. Тож зараз фотографії оформлюю в короткі замальовки, по походам пишу фото-звіти з короткою технічною інформацією.
До сих пір мені подобається фотографувати у багатьох жанрах, але для себе серед них виділяю наступні: подорожі, тварини, архітектура та портети. З останнього поповнення у сфері використання фотоапарата - почав практикувати монтаж кліпів по подорожам.

Найновіші

Рандомні