07 жовтня 2015

Всеукраїнський фестиваль косплея ОТОБЕ '15:: lazy mode

    Моя фестивальна пауза тривала вже не рік і не два, але цими вихідними, коли будинок культури Могилянки в черговий раз наповнився атмосферою косплею я був там. І це було чудово! Чи то відпочинок пішов на користь, чи то організатори і учасники справжні молодці.
Якщо не брати до уваги відсутність навіть натяку на костюм (хоча ідеї та і бажання були, може колись доросту і до наступного рівня), то цей раз можна вважати моїм піком ледачого відвідування. Без потреби бігати по залу чи бодай якогось намагання побудувати ліпший кадр моя пасивна участь глядача звелась до насолоджування та періодичного фотографування із залу - що в театр сходив. Як результат - вкрай щасливий, що бачив більшість дій вживу, а не через відеошукач + з десяток чи навіть більше фотографій якими хочеться поділитись:

*****

*****

*****

*****

*****

*****

*****

*****

*****

*****

*****

*****

*****

*****

*****

*****

Немає коментарів:

Опублікувати коментар

Про автора блогу


Вітаю на сторінках мого блогу!

Мене звати Андрій [Seencleyr] і основні мої хобі це фотографія та туризм (це і самостійні подорожі і гірський туризм і альпінізм).

З того, що вважаю досягненням серед своїх подорожей: у 19му році ми з другом вирушили у самостійну подорож Патагонією; також успішно пройшов гірський похід 3ї категорії зі сходженням на Казбек 5033м.

Зараз я в основному фотографую в жанрі тревел-фотографії та пейзаж. Також дуже подобається в поїздках використовувати дрон, а інколи відвожу душу і фотографую на плівку. Входив в топ фотографів міжнародного конкурсу 35awards, друкувався в National Geographic Ukraine

Для зручності навігації в усьому матеріалі рекомендую цю сторінку.

Сподобались мої роботи і хочеш підтримати, тоді тобі сюди.

Довільно обрані

Хочеш такі ж футболки?