07 жовтня 2015

Всеукраїнський фестиваль косплея ОТОБЕ '15:: lazy mode

    Моя фестивальна пауза тривала вже не рік і не два, але цими вихідними, коли будинок культури Могилянки в черговий раз наповнився атмосферою косплею я був там. І це було чудово! Чи то відпочинок пішов на користь, чи то організатори і учасники справжні молодці.
Якщо не брати до уваги відсутність навіть натяку на костюм (хоча ідеї та і бажання були, може колись доросту і до наступного рівня), то цей раз можна вважати моїм піком ледачого відвідування. Без потреби бігати по залу чи бодай якогось намагання побудувати ліпший кадр моя пасивна участь глядача звелась до насолоджування та періодичного фотографування із залу - що в театр сходив. Як результат - вкрай щасливий, що бачив більшість дій вживу, а не через відеошукач + з десяток чи навіть більше фотографій якими хочеться поділитись:

*****

*****

*****

*****

*****

*****

*****

*****

*****

*****

*****

*****

*****

*****

*****

*****

Немає коментарів:

Дописати коментар

Про мене


МАНДРІВНИК + ФОТОГРАФ = ТРЕВЕЛ-ФОТОГРАФ

Все почалось з того, що в дитинстві я малював, потім пощастило і в моїх долонях опинилась цифрова мильнічка. Все, що бачилось, тут же опинялось на матриці фотоапарата. З часом це переросло в найголовніше хоббі, яке в парі з іншим захопленням через час породило тревел-фотографа. Тож зараз фотографії оформлюю в короткі замальовки, по походам пишу фото-звіти з короткою технічною інформацією.
До сих пір мені подобається фотографувати у багатьох жанрах, але для себе серед них виділяю наступні: подорожі, тварини, архітектура та портети. З останнього поповнення у сфері використання фотоапарата - почав практикувати монтаж кліпів по подорожам.

Найновіші

Рандомні