16 січня 2016

Будапешт: Площа Героїв

Площа Героїв - одна з найбільших площ Будапешта, пов'язана з багатьма історичними та політичними подіями. Посеред площі знаходиться найважливіший об'єкт ансамблю - Пам'ятник Тисячоліттю. Перед ним розташована кам'яна плита - меморіал солдатам, павших в першій світовій війні. Замикає площу колонада, по краям котрої стоять скульптури Війни та Миру.
Розміри площі дозволили їй вмістити близько 250'000 горожан, котрі зібрались у 1989 році для історичного перепоховання праху Імре Надя.
1. Так площа виглядає на google.maps:
В центрі пам'ятника стоїть колона архангела Гавриїла, який, згідно з легендою, явився першому королеві Стефанові й наказав йому прийняти корону (що було неможливим без прийняття християнства). Фігура апостола, встановленого на земну кулю, є «призером» премії «Гран-прі», якій скульптура була нагороджена в 1900 році Всесвітній виставці, що проходила в Парижі.
Автор проекту: Альберт Шикеданц.
Скульптор: Дьордь Зала.
2. Колона:
Цоколь колони Пам'ятника Тисячоліттю оточують постаті вершників князя Арпада й шести його воєначальників, які на межі 8-го і 9-го століть привели угорців на територію теперішньої Угорщини.
3. Князь Арпад та його воєначальники:
4. Князь Арпад:
Навколо колону з архангелом Гавриїлом півколом простяглася колонада, поділена на дві частини. Тут є фігури важливих угорських історичних осіб.
5. Повний вид на комплекс:

6. Габор Бетлен - князь Трансільванії (1613—1629), король Угорщини (1620—1621), герцог Опольський (1622—1625) та вождь анти-Габсбурзького повстання в Угорському королівстві:
7. Стефан I Святий - угорський князь (997-1000), перший угорський король.
8. Вдень скульптура, вночі Король:
9. Карл I Роберт
10. Людвік I Великий
11. Минуле і теперішнє
12. Інші проекти площі:

Немає коментарів:

Дописати коментар

Про автора блогу


Вітаю на сторінках мого блогу!

Мене звати Андрій [Seencleyr] і основні мої хобі це фотографія та туризм (це і самостійні подорожі і гірський туризм і альпінізм).

З того, що вважаю досягненням серед своїх подорожей: у 19му році ми з другом вирушили у самостійну подорож Патагонією; також успішно пройшов гірський похід 3ї категорії зі сходженням на Казбек 5033м.

Зараз я в основному фотографую в жанрі тревел-фотографії та пейзаж. Також дуже подобається в поїздках використовувати дрон, а інколи відвожу душу і фотографую на плівку. Входив в топ фотографів міжнародного конкурсу 35awards, друкувався в National Geographic Ukraine

Для зручності навігації в усьому матеріалі рекомендую цю сторінку.

Сподобались мої роботи і хочеш підтримати, тоді тобі сюди.

Довільно обрані

Хочеш такі ж футболки?