28 лютого 2017

Льодолазання або Кам'янські бурульки

В цьому році наша команда таки вибралась в Кам'янець щоб полазити по двадцятиметровим бурулькам і як то буває, спочатку людей було до десяти, потім же будинок туриста був немов та Рукавичка.
В перший день ми відносно без проблем знайшли і завішали бурульку (лазили з верхньою страховкою). На іншій бурульці були наші знайомі, тож з часом були ротації між маршрутами, так як народу в перший день вистачало.
1.
На другий день більша частина народу відпала сама по собі і не було потреби більше ніж в одному маршруті, часу якраз вистачало на "відпочити".
2.
3. 
4.
5. Висота бурульки на другий день була більше ніж 25 метрів, бо кинувши 48-метрову мотузку, вона до землі не долетіла жодним з кінців:
6. 
7.
8. "Як кріпляться ноги":
9. Звичайно деінде зустрічаються "сходинки", які використовувати не надьога:
10. 
11. Глядацька зала:
12. Льодовий інструмент:
13. Останній маршрут перед сутінками:
14.
Ну і невеликий бонус для чого треба страховка:

2 коментарі:

 1. Круто. Люблю льодолазання в Кам"янці.
  А останнє зображення зі зривом теж звідти? Незнайоме місце якесь.

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Кам'янець взагалі чудове місто, а бурульки то шикарний бонус взимку :)

   > А останнє зображення зі зривом теж звідти?
   ні, гіфка з інтернету, тож не знаю, що то за місце

   Видалити

Про мене


МАНДРІВНИК + ФОТОГРАФ = ТРЕВЕЛ-ФОТОГРАФ

Все почалось з того, що в дитинстві я малював, потім пощастило і в моїх долонях опинилась цифрова мильнічка. Все, що бачилось, тут же опинялось на матриці фотоапарата. З часом це переросло в найголовніше хоббі, яке в парі з іншим захопленням через час породило тревел-фотографа. Тож зараз фотографії оформлюю в короткі замальовки, по походам пишу фото-звіти з короткою технічною інформацією.
До сих пір мені подобається фотографувати у багатьох жанрах, але для себе серед них виділяю наступні: подорожі, тварини, архітектура та портети. З останнього поповнення у сфері використання фотоапарата - почав практикувати монтаж кліпів по подорожам.

Найновіші

Рандомні