20 травня 2018

Фото-проект: Silence • Madness :: #1

Передісторія

Інколи легше зосередитись на чомусь простому і як найдовше відкладати в довгий ящик реалізацію ідей, приховуючи під недостатком часу ризик, пов'язаний з конвертацією думки в кінцеву реалізацію. Так з походу в похід в мене не складається зі списком заготовок, так не складається з іншими ідеями які викреслюються зі списку через неактуальність після років очікування.
Така доля спіткала одну доволі стару ідею, якби в мене не залишився останній кадр на плівці і треба було його витратити на щось. І на щастя так склалось, що умови якраз підходили для цього кадру і не підходили для інших. Тож відкинувши те, що спочатку це планувалась картина і переробивши концепт, нарешті було закладено фундамент: пару фотографій на цифру для і три фінальні спуски на 12-й кадр. З цього моменту додалось агресивне зерно, так як плівку ще не проявив (очікую коли дофотографую іншу і проявити все разом, там ще відкопалась не проявлена плівка і я жахнувся коли згадав якої вона давності).
Але перша зроблена версія була все ж таки більше концептом (і тут повертаємось до нестачі часу, все-таки проблема більш ніж актуальна, але роками не може слугувати причиною). Концепт, в силу невеликих експериментів, вніс нові погляди в ідею. Вони то прибрались з фінальної версії, але перенеслись в додатковий матеріал:
І хоча початково планувалось задіяти іншу людину для позування, але маємо що маємо. Та все ж таки це не повна реалізація і сподіваюсь, що ідея матиме продовження і в плівці також.

P.S.: процес був ще та ржака, особливо на плівку так як затримки там ніякої нема і треба була допомога.
P.P.S.: 
• The Jeff Healey Band
• Five Finger Death Punch - And Justice for None (Standard)
• Audioslave

Silence • Madness #1

Немає коментарів:

Дописати коментар

Про мене


МАНДРІВНИК + ФОТОГРАФ = ТРЕВЕЛ-ФОТОГРАФ

Все почалось з того, що в дитинстві я малював, потім пощастило і в моїх долонях опинилась цифрова мильнічка. Все, що бачилось, тут же опинялось на матриці фотоапарата. З часом це переросло в найголовніше хоббі, яке в парі з іншим захопленням через час породило тревел-фотографа. Тож зараз фотографії оформлюю в короткі замальовки, по походам пишу фото-звіти з короткою технічною інформацією.
До сих пір мені подобається фотографувати у багатьох жанрах, але для себе серед них виділяю наступні: подорожі, тварини, архітектура та портети. З останнього поповнення у сфері використання фотоапарата - почав практикувати монтаж кліпів по подорожам.

Найновіші

Рандомні