21 грудня 2019

Одеса :: корабельна аварія

Про аварію Delfi я прочитав в новинах у обід п'ятниці, а в суботу вранці ми з Іваном вже йшли від одеського вокзалу, до пляжу "Дельфін".
Клік на фотографії щоб переглянути в режимі галереї
Хоч ця подія далеко не приємно, але мені дуже кортіло побачити корабель. Часто до такого місця добиратись в далекі чи дрімучі місця, а тут така подія. Я навіть не зразу пригадав, що цього року вже бачив подібне, але по видовищності воно навіть і поряд не стояло
***
***
* Ввечері ж навколо корабля вже був справжній ажіотаж *

Немає коментарів:

Дописати коментар

Про мене


МАНДРІВНИК + ФОТОГРАФ = ТРЕВЕЛ-ФОТОГРАФ

Все почалось з того, що в дитинстві я малював, потім пощастило і в моїх долонях опинилась цифрова мильнічка. Все, що бачилось, тут же опинялось на матриці фотоапарата. З часом це переросло в найголовніше хоббі, яке в парі з іншим захопленням через час породило тревел-фотографа. Тож зараз фотографії оформлюю в короткі замальовки, по походам пишу фото-звіти з короткою технічною інформацією.
До сих пір мені подобається фотографувати у багатьох жанрах, але для себе серед них виділяю наступні: подорожі, тварини, архітектура та портети. З останнього поповнення у сфері використання фотоапарата - почав практикувати монтаж кліпів по подорожам.

Найновіші

Рандомні