21 жовтня 2013

Воловець - Темнатик - Плай - ВВ - Шипіт [2013] // Технічний опис маршруту

"Ковток Карпатської свіжості" 
12-13 Жовтня 2013

Маршрут: Воловець - Темнатик - Плай - ВВ - Стій - Шипіт
Графік висот: 
Воловець - 620м
Темнатик - 1343м
Плай - 1330.5м
Великий Верх - 1598м
Трек - Факт
Перший день - помаранчевий трек до позначки "Ночівля"; Другий день (рекомендований маршрут) - білий трек. Графік другого дня (помаранчевий трек) лише від місця ночівлі до найвищої точки маршруту - вершини ВВ (1598), через те, що не зовсім зрозуміло яким маршрутом ми йшли далі.
Довжина маршруту: приблизно 25км = 12.5 км пеший день + 12.5 другий.
Час переходу: 2 дні
Транспорт: маршрут починається з пгт. Воловець (ж/д станція). Від водоспаду Шипіт (від центру села Подобовець) можна доїхати рейсовим автобусом Межигір'я - Ужгород чи скористатись послугами водіїв, котрих ви обо'язково зустрінете у Воловці. Так як у Подобовці є горно лижні траси, то транспорт звідти ви обов'язково знайдете.
Додаткова інформація:
- нашою найбільшою помилкою було те, що ми два рази спускались доволі низько до джерел (приблизно на 60 м по вертикалі) і це добряче вибило нас з запланованого маршруту. Тому з водою будьте уважнішими і запасливішими (інколи набрати води дозволяють на метеостанції).
- від ВВ до водоспаду краще йти через підйомники (білий трек).

Немає коментарів:

Дописати коментар

Про мене


МАНДРІВНИК + ФОТОГРАФ = ТРЕВЕЛ-ФОТОГРАФ

Все почалось з того, що в дитинстві я малював, потім пощастило і в моїх долонях опинилась цифрова мильнічка. Все, що бачилось, тут же опинялось на матриці фотоапарата. З часом це переросло в найголовніше хоббі, яке в парі з іншим захопленням через час породило тревел-фотографа. Тож зараз фотографії оформлюю в короткі замальовки, по походам пишу фото-звіти з короткою технічною інформацією.
До сих пір мені подобається фотографувати у багатьох жанрах, але для себе серед них виділяю наступні: подорожі, тварини, архітектура та портети. З останнього поповнення у сфері використання фотоапарата - почав практикувати монтаж кліпів по подорожам.

Найновіші

Рандомні