21 жовтня 2013

Воловець - Темнатик - Плай - ВВ - Шипіт [2013] // Технічний опис маршруту

"Ковток Карпатської свіжості" 
12-13 Жовтня 2013

Маршрут: Воловець - Темнатик - Плай - ВВ - Стій - Шипіт
Графік висот: 
Воловець - 620м
Темнатик - 1343м
Плай - 1330.5м
Великий Верх - 1598м
Трек - Факт
Перший день - помаранчевий трек до позначки "Ночівля"; Другий день (рекомендований маршрут) - білий трек. Графік другого дня (помаранчевий трек) лише від місця ночівлі до найвищої точки маршруту - вершини ВВ (1598), через те, що не зовсім зрозуміло яким маршрутом ми йшли далі.
Довжина маршруту: приблизно 25км = 12.5 км пеший день + 12.5 другий.
Час переходу: 2 дні
Транспорт: маршрут починається з пгт. Воловець (ж/д станція). Від водоспаду Шипіт (від центру села Подобовець) можна доїхати рейсовим автобусом Межигір'я - Ужгород чи скористатись послугами водіїв, котрих ви обо'язково зустрінете у Воловці. Так як у Подобовці є горно лижні траси, то транспорт звідти ви обов'язково знайдете.
Додаткова інформація:
- нашою найбільшою помилкою було те, що ми два рази спускались доволі низько до джерел (приблизно на 60 м по вертикалі) і це добряче вибило нас з запланованого маршруту. Тому з водою будьте уважнішими і запасливішими (інколи набрати води дозволяють на метеостанції).
- від ВВ до водоспаду краще йти через підйомники (білий трек).

Немає коментарів:

Дописати коментар

Про автора блогу


Вітаю на сторінках мого блогу!

Мене звати Андрій [Seencleyr] і основні мої хобі це фотографія та туризм (це і самостійні подорожі і гірський туризм і альпінізм).

З того, що вважаю досягненням серед своїх подорожей: у 19му році ми з другом вирушили у самостійну подорож Патагонією; також успішно пройшов гірський похід 3ї категорії зі сходженням на Казбек 5033м.

Зараз я в основному фотографую в жанрі тревел-фотографії та пейзаж. Також дуже подобається в поїздках використовувати дрон, а інколи відвожу душу і фотографую на плівку. Входив в топ фотографів міжнародного конкурсу 35awards, друкувався в National Geographic Ukraine

Для зручності навігації в усьому матеріалі рекомендую цю сторінку.

Сподобались мої роботи і хочеш підтримати, тоді тобі сюди.

Довільно обрані

Хочеш такі ж футболки?