15 березня 2015

Фотокартки з днів минулої спадщини

Ось так ти йдеш в музей під відкритим небом (який хоч і не пояс завалений снігом, але в цілину заходиш як домашній кіт - обережно і обтрухуючи ноги після кожного кроку), відпочиваєш від людей котрі гріються біля моніторів - камінів XXI сторіччя. І ти зовсім не очікуєш побачити за наступним поворотом картину яка починає проявлятись за яблуньками, котрі так колоритно стоять за ганком...
А там стоїть пару десятків машин, від малу до велика ще й з причепами. Обходиш всю цю процесію, все-таки знаходиш затишне місце і лише на зворотньому шляху з-за ширмою людей починає виднітись фігура на жеребці. А всі копошаться, таскають техніку, про щось сперечаються і між цим знімають свій сюжет.
2015_02_07 0195
*****
2015_02_07 0179
*****
2015_02_07 0231
*****
2015_02_07 0037
* Один з вершників безіменної свити *

P.S. вже після того як опублікував знайшов в новинах соцмереж, що ж саме це знімали - виявився кліп "ЯрмаК - Вставай".

Немає коментарів:

Дописати коментар

Про автора блогу


Вітаю на сторінках мого блогу!

Мене звати Андрій [Seencleyr] і основні мої хобі це фотографія та туризм (це і самостійні подорожі і гірський туризм і альпінізм).

З того, що вважаю досягненням серед своїх подорожей: у 19му році ми з другом вирушили у самостійну подорож Патагонією; також успішно пройшов гірський похід 3ї категорії зі сходженням на Казбек 5033м.

Зараз я в основному фотографую в жанрі тревел-фотографії та пейзаж. Також дуже подобається в поїздках використовувати дрон, а інколи відвожу душу і фотографую на плівку. Входив в топ фотографів міжнародного конкурсу 35awards, друкувався в National Geographic Ukraine

Для зручності навігації в усьому матеріалі рекомендую цю сторінку.

Сподобались мої роботи і хочеш підтримати, тоді тобі сюди.

Довільно обрані

Хочеш такі ж футболки?