15 березня 2015

Фотокартки з днів минулої спадщини

Ось так ти йдеш в музей під відкритим небом (який хоч і не пояс завалений снігом, але в цілину заходиш як домашній кіт - обережно і обтрухуючи ноги після кожного кроку), відпочиваєш від людей котрі гріються біля моніторів - камінів XXI сторіччя. І ти зовсім не очікуєш побачити за наступним поворотом картину яка починає проявлятись за яблуньками, котрі так колоритно стоять за ганком...
А там стоїть пару десятків машин, від малу до велика ще й з причепами. Обходиш всю цю процесію, все-таки знаходиш затишне місце і лише на зворотньому шляху з-за ширмою людей починає виднітись фігура на жеребці. А всі копошаться, таскають техніку, про щось сперечаються і між цим знімають свій сюжет.
2015_02_07 0195
*****
2015_02_07 0179
*****
2015_02_07 0231
*****
2015_02_07 0037
* Один з вершників безіменної свити *

P.S. вже після того як опублікував знайшов в новинах соцмереж, що ж саме це знімали - виявився кліп "ЯрмаК - Вставай".

Немає коментарів:

Дописати коментар

Про мене


МАНДРІВНИК + ФОТОГРАФ = ТРЕВЕЛ-ФОТОГРАФ

Все почалось з того, що в дитинстві я малював, потім пощастило і в моїх долонях опинилась цифрова мильнічка. Все, що бачилось, тут же опинялось на матриці фотоапарата. З часом це переросло в найголовніше хоббі, яке в парі з іншим захопленням через час породило тревел-фотографа. Тож зараз фотографії оформлюю в короткі замальовки, по походам пишу фото-звіти з короткою технічною інформацією.
До сих пір мені подобається фотографувати у багатьох жанрах, але для себе серед них виділяю наступні: подорожі, тварини, архітектура та портети. З останнього поповнення у сфері використання фотоапарата - почав практикувати монтаж кліпів по подорожам.

Найновіші

Рандомні