23 червня 2016

Подорож північним узбережжям [анонс]


Це була безперечно найважча подорож з усіх у плані підготовки, насиченності, видовищності. Якщо не кривити, то на увесь процес підготовки було витрачено майже пів року з періодичними перервами між етапами. В результаті було подолано 1000км вздовж океану і в маршруті було пропущено лише одне місце і то через несприятливі погодні умови. Емоції вирують до сих пір, а бажання повернутись все не вщухає, хоча у світі ще багато цікавинок.
*****
Це місце мало стати гвізком програми, та натомість я тільки вимазався з голови до ніг. Але зараз грязюки нема, а спогади лишились.

*****
*****
Чудове місце, чудовий час, аж настільки, що вдалих фото майже не вийшло :)

*****

*****
За цей маяк я переймався, так як відшукав його за пару днів до подорожі, і вийшло так, що не було можливості перенести його, тож мав приїхати до нього в самий зній. Та натомість мені були подаровані чудові кольори, які я майже не чіпав в редакторі:

*****

Немає коментарів:

Дописати коментар

Про автора блогу


Вітаю на сторінках мого блогу!

Мене звати Андрій [Seencleyr] і основні мої хобі це фотографія та туризм (це і самостійні подорожі і гірський туризм і альпінізм).

З того, що вважаю досягненням серед своїх подорожей: у 19му році ми з другом вирушили у самостійну подорож Патагонією; також успішно пройшов гірський похід 3ї категорії зі сходженням на Казбек 5033м.

Зараз я в основному фотографую в жанрі тревел-фотографії та пейзаж. Також дуже подобається в поїздках використовувати дрон, а інколи відвожу душу і фотографую на плівку. Входив в топ фотографів міжнародного конкурсу 35awards, друкувався в National Geographic Ukraine

Для зручності навігації в усьому матеріалі рекомендую цю сторінку.

Сподобались мої роботи і хочеш підтримати, тоді тобі сюди.

Довільно обрані

Хочеш такі ж футболки?