23 червня 2016

Подорож північним узбережжям [анонс]


Це була безперечно найважча подорож з усіх у плані підготовки, насиченності, видовищності. Якщо не кривити, то на увесь процес підготовки було витрачено майже пів року з періодичними перервами між етапами. В результаті було подолано 1000км вздовж океану і в маршруті було пропущено лише одне місце і то через несприятливі погодні умови. Емоції вирують до сих пір, а бажання повернутись все не вщухає, хоча у світі ще багато цікавинок.
*****
Це місце мало стати гвізком програми, та натомість я тільки вимазався з голови до ніг. Але зараз грязюки нема, а спогади лишились.

*****
*****
Чудове місце, чудовий час, аж настільки, що вдалих фото майже не вийшло :)

*****

*****
За цей маяк я переймався, так як відшукав його за пару днів до подорожі, і вийшло так, що не було можливості перенести його, тож мав приїхати до нього в самий зній. Та натомість мені були подаровані чудові кольори, які я майже не чіпав в редакторі:

*****

Немає коментарів:

Дописати коментар

Про мене


МАНДРІВНИК + ФОТОГРАФ = ТРЕВЕЛ-ФОТОГРАФ

Все почалось з того, що в дитинстві я малював, потім пощастило і в моїх долонях опинилась цифрова мильнічка. Все, що бачилось, тут же опинялось на матриці фотоапарата. З часом це переросло в найголовніше хоббі, яке в парі з іншим захопленням через час породило тревел-фотографа. Тож зараз фотографії оформлюю в короткі замальовки, по походам пишу фото-звіти з короткою технічною інформацією.
До сих пір мені подобається фотографувати у багатьох жанрах, але для себе серед них виділяю наступні: подорожі, тварини, архітектура та портети. З останнього поповнення у сфері використання фотоапарата - почав практикувати монтаж кліпів по подорожам.

Найновіші

Рандомні