17 серпня 2016

Неймовірна п'ятірка Закарпатщини [анонс]

Мабуть в кожного є таке - дуже хочеться кудись потрапити, але робиш це лише через роки. То одне більш цікавіше, то інше більш важливіше, чи взагалі "я втомився і нічого не хочу". Ось саме така історія була в мене з Хустом. Все не зараз, а потім в один момент це стає пріоритетом номер один.

Насправді мені подобається вести усіляки записи, статистику і всілякі такі штуки. Так от, є в мене календар подій чи поїздок. І цей пост почав зароджуватись, коли відстежував свій пік активності по поїздках. Ну і зовсім не дивно, що він починає зароджуватись у квітні, після зимової сплячки (березень в мене виходить рік у рік самим пасивним) і припадає на травневі свята. В минулому році на них було реалізовано Покатушки Україною (з наступним маршрутом: Меджибізький замок - Сутківці - Печери Кармалюка - Кам'янець-Подільський - Хотин - Кудринський замок - Мар'янівка), цього ж року у тому ж складі ми відправились на Закарпатщину. Маршрут був майже готовий, та і взагалі напрям не важкий для планування, тож ніяких організаційних важкостей не було. І так попереду нас чекали:
Мукачево
санаторій Карпати
Хуст
Невицьке
● Ужгород - розповідь готується

Немає коментарів:

Дописати коментар

Про мене


МАНДРІВНИК + ФОТОГРАФ = ТРЕВЕЛ-ФОТОГРАФ

Все почалось з того, що в дитинстві я малював, потім пощастило і в моїх долонях опинилась цифрова мильнічка. Все, що бачилось, тут же опинялось на матриці фотоапарата. З часом це переросло в найголовніше хоббі, яке в парі з іншим захопленням через час породило тревел-фотографа. Тож зараз фотографії оформлюю в короткі замальовки, по походам пишу фото-звіти з короткою технічною інформацією.
До сих пір мені подобається фотографувати у багатьох жанрах, але для себе серед них виділяю наступні: подорожі, тварини, архітектура та портети. З останнього поповнення у сфері використання фотоапарата - почав практикувати монтаж кліпів по подорожам.

Найновіші

Рандомні