17 серпня 2016

Неймовірна п'ятірка Закарпатщини [анонс]

Мабуть в кожного є таке - дуже хочеться кудись потрапити, але робиш це лише через роки. То одне більш цікавіше, то інше більш важливіше, чи взагалі "я втомився і нічого не хочу". Ось саме така історія була в мене з Хустом. Все не зараз, а потім в один момент це стає пріоритетом номер один.

Насправді мені подобається вести усіляки записи, статистику і всілякі такі штуки. Так от, є в мене календар подій чи поїздок. І цей пост почав зароджуватись, коли відстежував свій пік активності по поїздках. Ну і зовсім не дивно, що він починає зароджуватись у квітні, після зимової сплячки (березень в мене виходить рік у рік самим пасивним) і припадає на травневі свята. В минулому році на них було реалізовано Покатушки Україною (з наступним маршрутом: Меджибізький замок - Сутківці - Печери Кармалюка - Кам'янець-Подільський - Хотин - Кудринський замок - Мар'янівка), цього ж року у тому ж складі ми відправились на Закарпатщину. Маршрут був майже готовий, та і взагалі напрям не важкий для планування, тож ніяких організаційних важкостей не було. І так попереду нас чекали:
Мукачево
санаторій Карпати
Хуст
Невицьке
● Ужгород - розповідь готується

Немає коментарів:

Дописати коментар

Про автора блогу


Вітаю на сторінках мого блогу!

Мене звати Андрій [Seencleyr] і основні мої хобі це фотографія та туризм (це і самостійні подорожі і гірський туризм і альпінізм).

З того, що вважаю досягненням серед своїх подорожей: у 19му році ми з другом вирушили у самостійну подорож Патагонією; також успішно пройшов гірський похід 3ї категорії зі сходженням на Казбек 5033м.

Зараз я в основному фотографую в жанрі тревел-фотографії та пейзаж. Також дуже подобається в поїздках використовувати дрон, а інколи відвожу душу і фотографую на плівку. Входив в топ фотографів міжнародного конкурсу 35awards, друкувався в National Geographic Ukraine

Для зручності навігації в усьому матеріалі рекомендую цю сторінку.

Сподобались мої роботи і хочеш підтримати, тоді тобі сюди.

Довільно обрані

Хочеш такі ж футболки?