03 березня 2020

Аеро-панорами вечірньої Баварії + панорама-360

Що може бути краще фотографій гір? Панорами гір? А 360-панорама з малиновим небом і ніжними кольорами на сніжних вершинах? 😏
Для перегляду на весь екран - клік на фото
1. 
2. 
3. Для перегляду на весь екран - клік рамку в правому верхньому кутку, або сюди.

4. Бонус:

Хочеться більше?

  • Більше аеропанорам на 360 градусів, тоді сюди → галерея "360панорам".
  • Більше фотознімків з коптера, тоді сюди → галерея "аеро-фотографії", всі ж розповіді про аеро- можна знайти тут → тег "aero".
  • А ще є відео з коптера і раджу мої наступні відео "Іспанія: Північне узбережжя" та рідні "Закарпатські замки", якщо зацікавило, то там же в описах є посилання на всі частини тих подорожей.

Приємного перегляду 😊

Немає коментарів:

Дописати коментар

Про автора блогу


Вітаю на сторінках мого блогу!

Мене звати Андрій [Seencleyr] і основні мої хобі це фотографія та туризм (це і самостійні подорожі і гірський туризм і альпінізм).

З того, що вважаю досягненням серед своїх подорожей: у 19му році ми з другом вирушили у самостійну подорож Патагонією; також успішно пройшов гірський похід 3ї категорії зі сходженням на Казбек 5033м.

Зараз я в основному фотографую в жанрі тревел-фотографії та пейзаж. Також дуже подобається в поїздках використовувати дрон, а інколи відвожу душу і фотографую на плівку. Входив в топ фотографів міжнародного конкурсу 35awards, друкувався в National Geographic Ukraine

Для зручності навігації в усьому матеріалі рекомендую цю сторінку.

Сподобались мої роботи і хочеш підтримати, тоді тобі сюди.

Довільно обрані

Хочеш такі ж футболки?