Якими є наші спогади через роки? Такою наша подорож пригадується мені через три роки. Це перша половина найцікавіших місць поїздки - Ушуайя, колонія пінгвінів, величний Фіцрой і льодовик Періто Морено. Без слів, а так як вони запам'ятались.
Відео:
Сподобалось? Стати частиною пригоди легко! Перший том вже надруковано в трьох варіантах і вони доступні до замовлення в елекронному магазині:
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhu3SbBTi6gDYUwmDlAya_N8do4lGaUjcqZJ0Q1td906YIvKSGzR1jI3XQ9gq4JOEmQtFQETIqrr7i2hhVkM-vDOlIAL2J4NLQDR69dWTEIjUzQihryofXQ1tTh6dQkbSWRVl-ePq1jM9aLbe7EflPz9QoQ0zf8l46z-RzXOCBF_CH8Bv5XRvRB6aTnJQ/s16000/PatagoniaTheBook1-goto_e_market-2.jpg)
Дописати коментар