29 грудня 2017

Найцікавіше в 2017

Коли під новий рік погодка відверто кавелдикова, то всі думки так чи інакше проходять через цю сіру призму і можно подумати, що прямо скрізь пічаль. Цього року було багато змін - якісь хороші, якісь погані, результат інших стане відомий через десятки наступних ходів. І хоча інколи здається, що місцями топчешся на місці чи твої дії не дають результат, та заглядаючи на ієрархію папок з фотографіями розумієш, що десь ти таки не правий. Цього року в цьому допомагав ще й календар, коли думав, що увесь рік був витрачений на один єдиний проект, але дивишся  - і змагання пробіг, і про плівку згадав і пару ідей реалізував:
Однозначним цей рік точно не назовеш, але він все ж таки дав деякі відповіді, розуміння і досвід, тож час пригадати саме приємне 
в хронологічному порядку і зарядитись на настпуний рік, адже роботи ще багато:

0. Льодолазання або Кам'янські бурульки

Нарешті ми виїхали в Кам'янець на бурульки, не пам'ятаю вже скільки років планували таке, але сподіваюсь, що у 18-му повторимо + виберемось в зимовий кар'єр

1. Тетерів: перший сплав

В цьому році Ден організував нам шикарний активний відпочинок, море емоцій і спогадів. Перший сплав, навіть через холодну погоду, був крутою подією:

2. Тоскана

Насичена поїздка по Італії, в чергове акцент не заплановано вийшов зовсім на іншій частині маршрута, залишивши по собі пробіл який потрібно покрити іншою поїздкою, але на то воно і розвідка. Поїздка вийшла дуже насиченою і різноманітною:

3. Бджолоїдки - літаючі промені райдуги

Хоча це і не така подія як інші, але вже давно хотів сходити на справжній birdwatching і ось нарешті, та ще й за такими красенями:

4. Казбек: похід 3-ї категроії складності і перші 5'000м над рівнем моря.

Після походу я приїхав з дуже змішаними враженнями, але час бере своє і зараз, пишучи звіти, Я розумію, що хорошого було набагато більше ніж іншого.

5. Закінчення будівництва корабля

Нарешті після трьох років будівництва корабель завершено і він очікує транспортування:

6. Плівковий похід

Ще один похід який був знаковим - нарешті повернувся до плівки і навіть взяв її в похід (хоча й добряче її засвітив, але вже виправився). Після походу ще було багато чого на рахунок плівки, але результати вже будуть у наступному році:

Немає коментарів:

Дописати коментар

Про автора блогу


Вітаю на сторінках мого блогу!

Мене звати Андрій [Seencleyr] і основні мої хобі це фотографія та туризм (це і самостійні подорожі і гірський туризм і альпінізм).

З того, що вважаю досягненням серед своїх подорожей: у 19му році ми з другом вирушили у самостійну подорож Патагонією; також успішно пройшов гірський похід 3ї категорії зі сходженням на Казбек 5033м.

Зараз я в основному фотографую в жанрі тревел-фотографії та пейзаж. Також дуже подобається в поїздках використовувати дрон, а інколи відвожу душу і фотографую на плівку. Входив в топ фотографів міжнародного конкурсу 35awards, друкувався в National Geographic Ukraine

Для зручності навігації в усьому матеріалі рекомендую цю сторінку.

Сподобались мої роботи і хочеш підтримати, тоді тобі сюди.

Довільно обрані

Хочеш такі ж футболки?