13 вересня 2016

Гірська двійка в Сванетії [анонс]

Якщо коротко, то за дев'ять днів ми встигли пройти більше ста кілометрів, прогулятись по закритому льодовику, піднятись на три тисячі метрів і спуститись до рівня моря, пересіклись зі знайомими альпіністами на виїзді і спробувати нову версію пемікану від шеф-повара :) Про більшість із цього у стислому виді, це ж тільки анонс:
1. Спочатку нас було семеро, потім одна дівчинка відпала і в похід нас полетіло шестеро. Але ми знайшли чудового компаньйона - Джека. Чому Джек? Ну про це буде в повному звіті.
no title
2. На скільки мені пам'ятається була лише одна ночівля без дощу - перша. А далі був і град і відпочинок під тентом, і чого тільки не було
no title
3. Грузія як завжди дарувала купу неймовірних видів, хоча половину з них вже бачили, але або з іншим ракурсом, або при іншій погоді. Ну і цього разу ми були на два місяці раніше, а це неймовірно змінювало деякі місця. Дорога в небо:
no title
4. А це те місце де ми стояли по сусіцтву з альпіністами:
no title
5. Просто дорога в гору і наші компактні рюкзаки:
no title
7. Наш перевал і командне фото для звіту. Цього року ми не знайшли жодної перевальної записки, або хтось забрав і не поклав, або турік був глибоко під снігом.
no title
8. Ми їздили з чотирма грузинами, навіть з одним знайомим, з котрий вже два роки тому возив мене своєю країною. Але ця подорож у джипі була найзабавніша (бо ми не спали, ха-ха):
no title
9. До проходження закритого льодовика ми готувались найбовше, але в результаті це був ледь не самий простий етап маршрута (доки не почався підйом), хоч і один із самий стрьомних, це зараз я чи хтось інший можемо сказати "пх... та шо там було його пройти", але коли ти оминаєш тріщини в перший раз, то відчуття в тебе ого-го:
no title
10. Наша звязка:
no title
11. Наш караван і чийсь довольний фейс:
no title
12. Цей підйом запам'ятався надовго, бо і сам він був геть не коротким:
no title
13. Фініш!
no title

Немає коментарів:

Опублікувати коментар

Про автора блогу


Вітаю на сторінках мого блогу!

Мене звати Андрій [Seencleyr] і основні мої хобі це фотографія та туризм (це і самостійні подорожі і гірський туризм і альпінізм).

З того, що вважаю досягненням серед своїх подорожей: у 19му році ми з другом вирушили у самостійну подорож Патагонією; також успішно пройшов гірський похід 3ї категорії зі сходженням на Казбек 5033м.

Зараз я в основному фотографую в жанрі тревел-фотографії та пейзаж. Також дуже подобається в поїздках використовувати дрон, а інколи відвожу душу і фотографую на плівку. Входив в топ фотографів міжнародного конкурсу 35awards, друкувався в National Geographic Ukraine

Для зручності навігації в усьому матеріалі рекомендую цю сторінку.

Сподобались мої роботи і хочеш підтримати, тоді тобі сюди.

Довільно обрані

Хочеш такі ж футболки?