Тур по Ґорґанських озерах


Дати

Виїзд з Києва - 17 червня, а повернення - 22 червня.

Логістика

Варіант А: потягом до Воловця, далі - заказний транспорт до с. Свобода що за с. Синевирська Поляна (назад їдемо саме з Поляни).
Варіант Б: потягом до Франківська/Стрия, далі - заказний транспорт до с. Осмолода. Назад трасфер з с. Синевирська Поляна і потяг з Воловця.
Зараз більше розглядаю варіант Б. Так як він простіший, менше кілометражу і не перевірених троп також менше. При цьому не пропускаємо цікаві місця. Єдиний мінус - можливий дорожчий трасфер і довше добіралово.

Похід

Маршрут

Це варіант маршруту який я готував на травневі, але суть він передає
Примітки до карти: фіолетові маршрути ходяться радіально, всі інші кольори не не суть значення і обрані тільки хоб розділялись ходові дні.
Нюанси маршруту:
- не відомо про деякі тропи наскільки вони хожені;
- вода на ночівлях 1 та 3 потрібно принести з собою;
- хз наскільки важко буде знайти стоянку на ночівлі 2, можливо пробіжимось до наступного озера.

Складність

Кілометраж не великий, але так як наявність троп під питанням (а про деякі відомо, що там зарослі), то похід включатиме елементи їбошилова через джунглі.

Місця

Основна ціль походу - озера, а саме оз. Росохан, оз. Аршиця+ оз. Синевир (який ми відвідаємо рано вранці та пізно ввечері майже без людей, коли вдень там ще той мурашник). А якщо пощастить і продумаємо логістику (під'їхати 9 км), то буде шанс відвідати озеро яке на картах не має назви, але місцеві називають Диким і вони дуже його котірують через "попсовість" Синевіру.

Як це було?

         

Коментарі:

Дописати коментар