"Крокуси Кострича" - благодійний похід

Друзі, запрошую вас квітневий похід Карпатами 28-30 квітня. Три простих ходових дні з гарними краєвидами, полонинами повних квітів і інші кльові бонуси.


Про наші плани

● Дати: 28-30 квітня.
Тривалість три повних ходових дні, а це два світанки та заходи сонця в горах.
● Місце та час збору: 28 квітня, с. Ворохта¹ до 10:00.
● Де будемо ночувати? В наметах².
● Ми підемо в сезон, коли квітнуть першоцвіти — шафран/крокуси та підсніжники.
● Мальовничий та простий маршрут хребтом Кострича: Ворохта → Кривопільський перевал → пол. Веснарка → пол. Болта → пол. Веснарка → с. Красник → Ворохта.
● Що по вартості? Це благодійний похід³, вартість участі від 2'500 грн (верхня межа не обмежується). Увесь дохід⁴ буде спрямовано на збори наших знайомих⁵ фондів.
● Складність: легка⁶.
● Денний кілометраж: 6 км + набір 470 м, 6 км + набір 310 м, 10 км + набір 150 м.
● Супроводжуватимуть два гіди — Андрій та Денис.
● Мета походу не маршрут, а дозвілля на полонинах, це як і названі квіти, так і чаювання від Дениса та плівкові фотографії від Андрія.


Для участі в поході напишіть тому хто дав вам це посилання. Або напишіть по зручних для вас контактах.

Галерея з нашого маршруту

         
* всі фотографії зроблені мною у 2021 році, в рамках саме того походу який описаний в блозі та показаний у відео.

Всі кадри сфотографовані у 2021 в рамках чотириденного походу Костричем, детальніше можна прочитати в моєму блозі - "Першоцвіти: похід за крокусами хребтом Кострича". Саму ж атмосферу можна відчути у свіжому відео:


Додаткова галерея

Чаювання

  

* всі фотографії зроблені під час наших чаювань

Мої плівкові фотографії на середній формат
       
* всі фотографії зроблені мною

Ми з Денисом
            
* всі фотографії зроблені в походах чи на тренуваннях де ми з Денисом були разом

Основна інформація

¹ Збір буде в с. Ворохта, куди приїжджає потяг. На місці потрібно бути орієнтовно до 10:00. Назад ми приїдемо також у Ворохту. Орієнтовно десь о 15:00, щоб встигнути пообідати в кафе перед потягом. Детальна інформація про найзручніші потяги та квитки буде надана в чаті. Там же й повідомимо оновлену інформацію о котрій будемо виїжджати з Ворохти та повертатись в неї.
² Про ночівлю в наметах: на нашому маршруті будуть колиби, але основний варіант ночівлі — намети.
³ З точки зору організації, то основна мета походу це як провести цікавий похід, так і зібрати кошти для друзів в ЗСУ. Якщо вам зручно називати це комерційним походом, то я не маю нічого проти, оскільки ми все-таки беремо кошти.
Увесь дохід = зібрані гроші мінус прямі витрати. Де прямі витрати це: закупка їжі, трансфер на старт маршруту та з фінішу, витратні матеріали (газ, аптечка, раптом щось зламається). Ми не беремо кошти за супровід інструкторів та амортизацію спорядження.
Куди підуть зібрані кошти? Зараз планується поповнити фонд який збирає на реабілітацію для воїна та рідного брата нашого знайомого. Якщо на момент походу цей збір буде закрито, то в пріорітетах інший збір на ПНБ від dopomoga2022. Якщо і цей збір буде закритий і в фонду не буде інших актуальних зборів, то кошти відправляться в Climb Army або в ПЖ.
 Яка підготовка потрібна? Маршрут простий і прям бути у досконалій спортивній формі не потрібно. Кожен день будемо проходити по 5-7 км з невеликим набором висоти (300-450 метрів), що доволі мало. Проте бажано, щоб це був не перший похід в Карпати, адже: а) наша ціль не йти цілий день, а прийти на найцікавіші місця і там отаборитися, отже ми не плануємо йти маршрут пів дня; б) міжсезоння в Карпатах це як приємне сонце, так і ситуації коли ти йдеш по снігу, потім виходиш на довгу льодяну ділянку, дує сильний вітер і капає дощ. І погода змінюється по п'ять разів на день (у 2021 році саме так у нас і було). Я не бачу походів без задоволення, тому прям без досвіду йти не варто.
 Чаювання це чайна церемонія чи щось інше? В деталях дуже багато відмінностей і ми не будемо претендувати на церемонію (gong fu cha) по всіх канонах, а будемо використовувати термін чаювання (pincha), умовно назвемо її "спрощеною чайною церемонією". Ми покуштуємо якісний чай, в прекрасному місці на джерельній воді. Познайомимося з деякими видами чаїв, заваримо чай різними методами, спробуємо відчути чай. Після чаювання розкажемо, про історію, про посуд, про класифікацію, якість і т.д.
⁸ Які плівкові фотоапарти будуть? Я ще не визначився, скоріш за все одна мильнічка про яку я поки майже ніде не писав, але є пара фото в телеграм-каналі, і щось із середнього формату (але це не точно, бо це 1.5кг заліза, але я дуже-дуже хочу). Як запасний варіант розглядаю ще інші фотоапарати, але в будь-якому випадку плівкові фотографії будуть, питання тільки на що саме зроблені.
◌ Чи брати свій фотоапарат? Так! Що за питання :)
◌ Чи друкуватимуться фотографії? Я фанат друку і для себе точно друкуватиму (єдине що можливо не прямим друком), проте це не саме бюджетне задоволення і ми точно не будемо включати це у вартість походу, тож цю тему обговоримо в самому поході.
◌ Якщо також хочу взяти плівку, але не маю або не знаю як? Не питання, я зможу з усім допомогти, підказати та порадити де можна взяти в оренду чи дам щось зі свого.
◌ Що потрібно взяти із собою? Всю інформацію надамо в чаті, але нічого екстраординарного не буде, в основному це спальник, каримат, одяг і хороше взуття. З наметом зможемо допомогти через наших друзів в Чогорі.
◌ Що по їжі? Тут можете не перейматись, Денис був головним по їжі у багатьох походах від декількох днів до декількох тижнів, в мене також не малий в цьому досвід із заготовкою їжі в багатотижневі подорожі, експедиції та власні походи.
◌ Чи буде там вегетаріанське меню? Так, з цим також порядок. Ми дізнаємось що ви не їсте і підготовимо відповідне меню. Один вегетаріанець вже йде з нами.
◌ Якщо в мене не виходить на ці дати, чи будуть інші дати? Ні. Це рідка можливість сходити саме з нами. На цей рік планів не так і багато, а з походами їх майже нема.
◌ Навіщо у 2023 р. фотографувати на плівку? Про це можна буде послухати в поході :)
◌ Чи є шанс, що ми пропустимо активне цвітіння? Так, такий шанс завжди існує і спрогнозувати на 4-5 тижнів наперед доволі складно. Бронювати дві дати під похід ми в цьому році не можемо, тому йдемо саме на ці дати.
◌ Що буде якщо буде погана погода чи буде мало квітів? Не варто забувати, що ми з Денисом також хочемо відпочити та відновити сили, відповідно готуємо й запасні варіанти. А погода вирішується хорошим одягом, гарним настроєм і наявності прихистку.
◌ Який у нас з Денисом досвід? Денис зводив 10+ походів від маленьких груп до великих в півтора десятка учасників; я зводив близько 5+ походів та організував пару десятків подорожей серед яких можна виділити тритижневу мініекспедицію в Патагонію
◌ Якщо залишились питання — пишіть коментарі тут або перейдіть на сторінку "Контакти" і виберіть зручний спосіб комунікації.

Upd або результати: 

Проекти в БО "Допомога 2022" на які планував донатити успішно закриті й зараз йде акумуляція коштів на наступні збори, тому закинув наші кошти на наступні напрями:

1. Тактична медицина Північ - 8'500 грн

2. "Око за око 2" - 8'500 грн

 


1 коментар:

  1. Трішки фотографій про те як це було: https://t.me/seencleyr_photographer/884
    Всі фотографії можна знайти в телеграм-каналі за тегом #crocus23

    ВідповістиВидалити