Друзі, запрошую вас квітневий похід Карпатами 28-30 квітня. Три простих ходових дні з гарними краєвидами, полонинами повних квітів і інші кльові бонуси.
Про наші плани
● Дати: 28-30 квітня.
● Тривалість три повних ходових дні, а це два світанки та заходи сонця в горах.
● Місце та час збору: 28 квітня, с. Ворохта¹ до 10:00.
● Де будемо ночувати? В наметах².
● Ми підемо в сезон, коли квітнуть першоцвіти — шафран/крокуси та підсніжники.
● Мальовничий та простий маршрут хребтом Кострича: Ворохта → Кривопільський перевал → пол. Веснарка → пол. Болта → пол. Веснарка → с. Красник → Ворохта.
● Що по вартості? Це благодійний похід³, вартість участі від 2'500 грн (верхня межа не обмежується). Увесь дохід⁴ буде спрямовано на збори наших знайомих⁵ фондів.
● Складність: легка⁶.
● Денний кілометраж: 6 км + набір 470 м, 6 км + набір 310 м, 10 км + набір 150 м.
Для участі в поході напишіть тому хто дав вам це посилання. Або напишіть по зручних для вас контактах.
Галерея з нашого маршруту
* всі фотографії зроблені мною у 2021 році, в рамках саме того походу який описаний в блозі та показаний у відео.
Всі кадри сфотографовані у 2021 в рамках чотириденного походу Костричем, детальніше можна прочитати в моєму блозі - "Першоцвіти: похід за крокусами хребтом Кострича". Саму ж атмосферу можна відчути у свіжому відео:
Додаткова галерея
Чаювання
* всі фотографії зроблені під час наших чаювань
Мої плівкові фотографії на середній формат* всі фотографії зроблені мною
Ми з Денисом* всі фотографії зроблені в походах чи на тренуваннях де ми з Денисом були разом
Основна інформація
¹ Збір буде в с. Ворохта, куди приїжджає потяг. На місці потрібно бути орієнтовно до 10:00. Назад ми приїдемо також у Ворохту. Орієнтовно десь о 15:00, щоб встигнути пообідати в кафе перед потягом. Детальна інформація про найзручніші потяги та квитки буде надана в чаті. Там же й повідомимо оновлену інформацію о котрій будемо виїжджати з Ворохти та повертатись в неї.
² Про ночівлю в наметах: на нашому маршруті будуть колиби, але основний варіант ночівлі — намети.
³ З точки зору організації, то основна мета походу це як провести цікавий похід, так і зібрати кошти для друзів в ЗСУ. Якщо вам зручно називати це комерційним походом, то я не маю нічого проти, оскільки ми все-таки беремо кошти.
⁴ Увесь дохід = зібрані гроші мінус прямі витрати. Де прямі витрати це: закупка їжі, трансфер на старт маршруту та з фінішу, витратні матеріали (газ, аптечка, раптом щось зламається). Ми не беремо кошти за супровід інструкторів та амортизацію спорядження.
⁵ Куди підуть зібрані кошти? Зараз планується поповнити фонд який збирає на реабілітацію для воїна та рідного брата нашого знайомого. Якщо на момент походу цей збір буде закрито, то в пріорітетах інший збір на ПНБ від dopomoga2022. Якщо і цей збір буде закритий і в фонду не буде інших актуальних зборів, то кошти відправляться в Climb Army або в ПЖ.
⁶ Яка підготовка потрібна? Маршрут простий і прям бути у досконалій спортивній формі не потрібно. Кожен день будемо проходити по 5-7 км з невеликим набором висоти (300-450 метрів), що доволі мало. Проте бажано, щоб це був не перший похід в Карпати, адже: а) наша ціль не йти цілий день, а прийти на найцікавіші місця і там отаборитися, отже ми не плануємо йти маршрут пів дня; б) міжсезоння в Карпатах це як приємне сонце, так і ситуації коли ти йдеш по снігу, потім виходиш на довгу льодяну ділянку, дує сильний вітер і капає дощ. І погода змінюється по п'ять разів на день (у 2021 році саме так у нас і було). Я не бачу походів без задоволення, тому прям без досвіду йти не варто.
⁷ Чаювання це чайна церемонія чи щось інше? В деталях дуже багато відмінностей і ми не будемо претендувати на церемонію (gong fu cha) по всіх канонах, а будемо використовувати термін чаювання (pincha), умовно назвемо її "спрощеною чайною церемонією". Ми покуштуємо якісний чай, в прекрасному місці на джерельній воді. Познайомимося з деякими видами чаїв, заваримо чай різними методами, спробуємо відчути чай. Після чаювання розкажемо, про історію, про посуд, про класифікацію, якість і т.д.
⁸ Які плівкові фотоапарти будуть? Я ще не визначився, скоріш за все одна мильнічка про яку я поки майже ніде не писав, але є пара фото в телеграм-каналі, і щось із середнього формату (але це не точно, бо це 1.5кг заліза, але я дуже-дуже хочу). Як запасний варіант розглядаю ще інші фотоапарати, але в будь-якому випадку плівкові фотографії будуть, питання тільки на що саме зроблені.
◌ Чи брати свій фотоапарат? Так! Що за питання :)
◌ Чи друкуватимуться фотографії? Я фанат друку і для себе точно друкуватиму (єдине що можливо не прямим друком), проте це не саме бюджетне задоволення і ми точно не будемо включати це у вартість походу, тож цю тему обговоримо в самому поході.
◌ Якщо також хочу взяти плівку, але не маю або не знаю як? Не питання, я зможу з усім допомогти, підказати та порадити де можна взяти в оренду чи дам щось зі свого.
◌ Що потрібно взяти із собою? Всю інформацію надамо в чаті, але нічого екстраординарного не буде, в основному це спальник, каримат, одяг і хороше взуття. З наметом зможемо допомогти через наших друзів в Чогорі.
◌ Що по їжі? Тут можете не перейматись, Денис був головним по їжі у багатьох походах від декількох днів до декількох тижнів, в мене також не малий в цьому досвід із заготовкою їжі в багатотижневі подорожі, експедиції та власні походи.
◌ Чи буде там вегетаріанське меню? Так, з цим також порядок. Ми дізнаємось що ви не їсте і підготовимо відповідне меню. Один вегетаріанець вже йде з нами.
◌ Якщо в мене не виходить на ці дати, чи будуть інші дати? Ні. Це рідка можливість сходити саме з нами. На цей рік планів не так і багато, а з походами їх майже нема.
◌ Навіщо у 2023 р. фотографувати на плівку? Про це можна буде послухати в поході :)
◌ Чи є шанс, що ми пропустимо активне цвітіння? Так, такий шанс завжди існує і спрогнозувати на 4-5 тижнів наперед доволі складно. Бронювати дві дати під похід ми в цьому році не можемо, тому йдемо саме на ці дати.
◌ Що буде якщо буде погана погода чи буде мало квітів? Не варто забувати, що ми з Денисом також хочемо відпочити та відновити сили, відповідно готуємо й запасні варіанти. А погода вирішується хорошим одягом, гарним настроєм і наявності прихистку.
◌ Який у нас з Денисом досвід? Денис зводив 10+ походів від маленьких груп до великих в півтора десятка учасників; я зводив близько 5+ походів та організував пару десятків подорожей серед яких можна виділити тритижневу мініекспедицію в Патагонію.
◌ Якщо залишились питання — пишіть коментарі тут або перейдіть на сторінку "Контакти" і виберіть зручний спосіб комунікації.
Upd або результати:
Проекти в БО "Допомога 2022" на які планував донатити успішно закриті й зараз йде акумуляція коштів на наступні збори, тому закинув наші кошти на наступні напрями:
1. Тактична медицина Північ - 8'500 грн
2. "Око за око 2" - 8'500 грн
Трішки фотографій про те як це було: https://t.me/seencleyr_photographer/884
ВідповістиВидалитиВсі фотографії можна знайти в телеграм-каналі за тегом #crocus23